Tatilden Dönen Yıpranmış Saçlar!

30.8.2022

Yıpranmış Saçlar İçin Bakım!
Bir yazı daha geride bırakıyoruz! Tatile çıkıp geri dönenler çok zorlanıyor olmalı. Deniz, kum, güneş derken yazın bütün nimetlerini doya doya yaşadık ve eve dönme vakti geldi. Güzel ve eğlenceli günlerin dönüşünde saçları yoğun bir bakım sürecine almak gerekebilir.
Tuz, klor, güneş saçları yıpratan, canlılığını alarak mat ve sağlıksız görünmesine sebep olan faktörlerin başında geliyor. Özellikle yaz boyunca nemini kaybeden saçlar normalinden çok daha hızlı ve derinden yıpranıyor. Bu nedenle tatil dönüşünde yapılacak bakımın temelini saça eski nem oranını yeniden kazandırmak oluşturmalıdır.
Saç ve saç derisinin nem oranını dengeleyen şampuan, krem ve saç maskeleriyle doğal yağ özleri içeren serumlar tatil dönüşü saç bakımı için ideal saç bakım ürünleridir.
Özellikle saçı normalinden daha etkili nemlendiren, protein özlü onarıcı saç maskeleri yıpranmış saçlar için olmazsa olmaz ürünler arasında başta gelmektedir. Keratin özlü saç maskesi saçın ihtiyaç duyduğu bileşenleri içerirken saçları eski nem dengesine kavuşturarak saçı besler ve onarır.
Saç maskeleri, saç türüne uygun şampuanlarla desteklendiğinde etkisini daha da arttırmaktadır. Bu nedenle şampuan seçimi saç bakımında çok önemli ve tamamlayıcı bir unsurdur.
Saçlarımızı ihmal etmeyelim!

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • 10.8.2021
  Kilo Vermenin Önündeki Engeller!
  Diyet yapmanıza rağmen kilo verememenizin altında birçok sebep olabilir. Bazı rahatsızlıklar kilo vermenin önünde engel teşkil edebilir.
 • 15.11.2020
  Doğru Egzersizin Kuralları
  Düzenli ve doğru egzersiz hem mental, hem de fiziksel açıdan sağlam kalabilmek adına her zamankinden daha önemli bir yere sahip. Peki, egzersizden ne anlıyoruz? Doğru egzersiz nasıl olmalıdır?
 • 25.4.2021
  Kaliteli Yaşam İçin Gece Uykusuna Dikkat!
  Uzmanlara göre düzenli uyku, yaşam kalitesini doğrudan etkileyen bir faktör! Mevcut kilolarımızı koruma ve kilo verme üzerinde de önemli bir etkiye sahip!
İletişim Bilgilerimiz
 • Tayakadın Mh. Haşim İşcan Cd. No: 93 Osmangazi/BURSA
 • 0 224 222 05 25
 • 0542 578 89 29
 • info@wiltlife.com
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
blog
Bize Yazın...
Merhaba,
Wiltlife olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?