Wiltlife Anti-Selülit Sıkılaştırıcı Krem

paylaş
 TL
299,00 TL
%
İNDİRİM
KAZANCINIZ
0,00 TL
Teslim Süresi :  Saatte Gönderim
  • Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat
  • Özel Paketleme
  • Uygun Fiyat
Ürün Özellikleri

Wiltlife Anti Selülit Sıkılaştırıcı Krem 200 ml
Selülit karşıtı sıkılaştırıcı krem sıkılaştırma ve selülit kremi etkisini birlikte sunar. Vücut Sıkılaştırıcı Krem zengin içeriği, yoğun formülü ve selülit karşıtı etkisi nedeniyle selülit kremi olarak da mükemmel performans sergiler. Çatlak oluşan bölgelerin küçülmesine yardımcı olan toparlayıcı krem içerdiği Hyaluronik Asit sayesinde eşsiz bir nemlendirme sağlar.
Wiltlife Sıkılaştırıcı Krem, doğum, hızlı kilo değişimi ve benzeri faktörlerle deforme olan bölgelerin sıkılaşıp toparlanmasını amaçlar. Kol, bacak içi, göbek, çene altı gibi bölgelerde oluşan sarkmalarda etkilidir. 
Selülit ve çatlakların gidirilme sürecine olumlu katkı sağlayan sıkılaştırıcı, inceltici krem, İçerdiği Hyalüronik Asit sayesinde cildi yıpratan etmenlere karşı koruma kalkanı oluşturur.
Yoğun krem formu sayedinde Sıkılaştırıcı Jel ya da Selülit Jeli gibi ürünlere nazaran çok daha az miktarda kullanmak yeterli olur. Cilt tarafından hızlıca emilir, nemlendirme sağlar.
Masaj uygulamalarında ferahlatıcı mentol etkisi ile rahatlama sağlar. Sorunlu bölgeye uygulanan masaj, içeriğinde ki bileşenler ve ısınmanın etkisi ile bölgesel yağlanmaların gidirilme sürecini hızlandırır.
Varisli bölgelerde kan akışını hızlandırıcı etkiye sahiptir.

Selülit ve Bölgesel Yağlanmaların Oluşumu:

En basit anlatımıyla selülit, cildin en alt katmanlarında aşırı yağ birikmesi sonucu genellikle kalça,  basen ve karın bölgesinde oluşur. Genetik etkilerin yanı sıra beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzı selülit oluşumunda çok etkilidir. Bölgesel yağlanma ve selülit probleminden kurtulmak için herkesin uygulayabileceği basit yöntemler olmakla birlikte beslenme ve yaşam tarzını düzenlemedikçe tamamen yok edilemiyor!

Vücudun belli bölgerinde oluşan yağlanmaların giderilme sürecinde, masaj ile birlikte deri altına nüfuz ederek uygulama bölgesinin ısısını artıran yağ yakıcı krem, selülit karşıtı krem, selülit jeli ve benzeri ürünlerin kullanılması olumlu katkı sağlayabilmektedir.

Nasıl Kullanılır?
Sorunlu bölgeye günde bir defa ince bir tabaka şeklinde sürülerek, masaj hareketleriyle cilde iyice yedirilir. Kısa süre içerisinde cilt tarafından emilim sağlar.

Uygulama sonrasında yıkanmaz!
Daha iyi etki için duş sonrası temiz bölgeye uygulanması önerilir. Uygulamadan sonra yıkanmaz!
Olumlu sonuç almak için düzenli kullanım önerilir!

Uyarılar/Saklama Koşulları
Oda sıcaklığında, (25 C derece altında) çocukların ulaşamayacağı bir yerde ambalajında saklayınız!
Doğrudan güneş ışığından koruyunuz!
Haricen kullanım içindir! Gözle temasından kaçınınız! Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız!
Açık yara ve tahriş olmuş cilde uygulamayınız!
Kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölümünde alerji testi yapınız! Alerjik reaksiyon görülmesi durumunda kullanmayınız!

 

Bu Kategorideki Diğer Ürünler
İletişim Bilgilerimiz
  • Tayakadın Mh. Haşim İşcan Cd. No: 93 Osmangazi/BURSA
  • 0 224 222 05 25
  • 0542 578 89 29
  • info@wiltlife.com
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
blog
Bize Yazın...
Merhaba,
Wiltlife olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?