Wiltlife Başarı Hikayesi

Kilolarından muzdarip onlarca kişiden biri olarak çıktığım zayıflama serüvenimde keşfettiğim, tamamen bitkisel içeriği ile insan sağlığına doğrudan hiçbir zararı bulunmayan bu çay benim mucizem oldu. “Neden herkesle paylaşmıyorum ki?” sorusu ise hayatımın geri kalanını tamamen değiştirecek olan adımdı. Gerek kullanıcı gerekse üretici olarak her alanında bulunduğum bu sektörde, üretiminden, son kullanıcıya ulaşana dek her adımda ürünümün arkasında ve kullanıcılarımızın yanında bulunmayı misyon edindim.

Birçok kullanıcının aldığı mükemmel sonuçlar da buna eklenince, ürünün kendi kendini çok geniş kitlelere tanıtmasına vesile oldu. Çok kısa sürede markalaştık, patentimizi de alarak hem kullanıcılarımızı hem de markamızın güvenirliğini taklit ürünlere karşı koruduk. Gelen talepleri değerlendirerek kişisel bakım ürünleri ile de ürün gamımızı genişlettik. Yurt içi ve yurt dışından Wiltlife çatısı altında buluşan bayilerimiz ve satış temsilcilerimiz ile büyük bir ekip olduk.

Sektörde sürekli büyüyerek ve gelişerek geçirdiğim yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile, yoluma ilk günkü heyecan ve azimle devam edebilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Ben ve ekip arkadaşlarım, kullanıcılarımızın memnuniyeti için çalışmaya, yeni ürünler geliştirerek, değişen ihtiyaçlar için yeni çözümler üretmeye devam edeceğiz.

"Kendi Mucizene İmza At"
Sevgilerimle,
Vildan TÜCAR - Wiltlife Kurucusu


İletişim Bilgilerimiz
  • Tayakadın Mh. Haşim İşcan Cd. No: 93 Osmangazi/BURSA
  • 0 224 222 05 25
  • 0542 578 89 29
  • info@wiltlife.com
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
blog
Bize Yazın...
Merhaba,
Wiltlife olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?