Wiltlife Saç Bakım Serumu

paylaş
 TL
450,00 TL
%
İNDİRİM
KAZANCINIZ
0,00 TL
Teslim Süresi :  Saatte Gönderim
Kapıda ödeme ile teslimat: 20 TL'dir.
1000 TL ve üzeri siparişlerde toplam tutarın %10'u kadardır!
  • Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat
  • Özel Paketleme
  • Kapıda Ödeme
Ürün Özellikleri
WİLTLİFE SAÇ SERUMU
İçeriğinde bulunan aktif bileşenler sayesinde saçı besleyerek güçlendirir! 
Saç dökülmesini durdurur.
Yeni saç oluşumunu destekler.
Canlılığını yitirmiş zayıf saçları onararak, geri kazandırır.
Saçın yağ dengesini korur
Saçın yağ dengesini koruma özelliği sayesinde yağlı saç, kuru saç tüm saç tipleri için uygundur.

KİMLER KULLANABİLİR?
Ürünümüzün etkisini en yoğun yaşayacak kişiler 20-50 yaş aralığında olanlardır. Kullanacak kişilerin kafasında en az %30 oranında saçlı bölge olmalıdır. Saçın %100’ünü kaybetmiş ve üzerinden yıllar geçmiş kişilerde ürün performansı tatmin edici olmayabilir. Ürünün daha hızlı etki edebilmesi için mevcut saçların 1-3 numara arası kısaltılması tavsiye edilir. Düzenli kullanım şartı ile 7 ile 30 gün arasında sonuç alınmaya başlanır. Kişinin beslenme alışkanlıkları, yaşı, uyku düzeni ve yaşam tarzı (sigara ve alkol kullanımı vb.) etki görme süresi üzerinde doğrudan etkilidir. İdeal bir sonuç için 6-9 şişe serum kullanımına devam edilmelidir. 

SAÇ SERUMUNUN BÖLGESEL PERFORMANSI
Saç Serumu ön kısımlarında %20, orta kısımlarda %100, arka kısımda ise %70 gelişim gösterir.  Bölgeye göre performansın değişmesinin ana sebebi ilk dökülen saçların en son, en son dökülen saçların ise en önce çıkmasıdır.  Genellikle ilk dökülme yaşanan bölge ön kısımlar olduğu için çıkışı en son olacak bölgedir. Verim yüzdeleri bu kural esas alınarak belirlenmiş olup, kişiden kişiye farklılık gösterebilir. 

KULLANIM ŞEKLİ
Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulanır. Her iki uygulama arasında en az 6 saatlik boşluk bırakılmalıdır. Uygulamadan önce günlük olarak yıkama önerilir. Yıkamadan sonra havlu ile tamamen kurulama yapmak yeterlidir, sıcak hava kullanarak kurutma tavsiye edilmez.
Serum uygulamasına geçmeden önce sorunlu bölge roller ile yaklaşık 1 dakika boyunca taranır. Böylelikle bölgede kan akışı hızlandırılır ve serumun gözenekler tarafından daha iyi emilmesi sağlanır. Saç Serumu açılmadan önce 15-20 saniye kadar çalkalanır. Damlalık yardımı ile alınan serum sorunlu bölgeye damlatılır, parmak uçları ile 1-2 dakikalık masaj yapılarak cilde iyice yedirilir. Uygulama sonrası saç yıkanmamalıdır. 

SAÇ DÖKÜLMESİNİN SEBEPLERİ
Saç dökülmesinin bir çok farklı sebebi olabilir. Saç dökülmesi başladığı andan itibaren saç dökülmesine karşı serum, şampuan ve benzeri ürünlerle ilgili arayış içine girilir. Ancak en önemlisi dökülme sebebinin tam olarak tespit edilmesidir. Sonrasında saç dökülmesinin türüne uygun saç dökülmesini durduran, yeni saç çıkaran serum, saçları besleyen şampuan gibi ürünler tercih edilir.
En yaygın saç dökülme sebebi genetik faktörlerdir. Bu tür dökülmelere doğru saç bakımı uygulanarak, erken müdahale edildiğinde saç dökülmesi durdurularak, canlılığını yitirmiş, zayıf saçlar geri kazanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus dökülmenin üzerinden uzun süre geçmemiş olmasıdır. 
Demir, çinko, folik asit, biotin, keratin, B12, D Vitamini gibi mineral ve vitamin eksiklikleri de saç dökülme sebepleri arasında yer alır. 
Saç derisinde oluşan mantar, sedef, egzama gibi problemler de saç dökülmesine sebep olabilir. Bu gibi sorunlar saçta kepek sorununu da beraberinde getirir. Saç derisinde oluşan bu tür problemleri gidermek için en iyi şampuan antibakteriel özelliğe sahip olanlardır. Bu tür şampuanlar saç derisinde biriken toz, kir, yağ, jöle ve benzeri şekillendiricileri tamamen temizleyerek saç köklerinin hava almasını sağladığı gibi kepek ve kaşıntı problemini de yok eder.

ÖNEMLİ BİLGİLER
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve tescillidir.
Kozmetik kanununa uygun olarak üretilmiştir.
Ürün geliştirme sürecinin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deneme yapılmamıştır. Paraben içermez!

50 ml cam şişede sıvı formda üretilmiştir. 

UYARILAR
Haricen kullanılır.
Oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir!
İçeriğinde bulunan maddelere karşı hassasiyeti bulunan kişiler tarafından kullanılmamalıdır!

Bu Kategorideki Diğer Ürünler
İletişim Bilgilerimiz
  • Tayakadın Mh. Haşim İşcan Cd. No: 93 Osmangazi/BURSA
  • 0 224 222 05 25
  • 0542 578 89 29
  • info@wiltlife.com
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
blog
Bize Yazın...
Merhaba,
Wiltlife olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?