Yıpranmış Saçlar İçin Bakım

27.11.2021

Yıpranmış Saçlara Nasıl Saç Bakımı Yapılır?
Yazın güneş, deniz, kum, kışın soğuk ve kuru hava saçları yıpratır. Bir de saçlar sık sık işlem görüyorsa canlılığını yitirip, kırılgan bir yapıya bürünebilir. Oysaki saçlar bir kadının en güzel aksesuarıdır.
Canlılığını yitirmiş, yıpranmış saçları doğru zamanda, doğru bakım kürleriyle eski haline döndürmek mümkün! Kaliteli şampuanlar, nemlendiriciler, keratin kürleri, doğal besleyici yağlar bu konuda en büyük yardımcınız olacaktır.
Her şeyden önce kaliteli, içerik yönünden zengin, besleyici şampuanlar tercih edilmelidir. Saç ve saç derisini derinlemesine temizleyen, saçın nem dengesini koruyan ardıç katranı özlü şampuan ve bakım yağları vitamin-mineral yönünden zengin içeriğiyle oldukça besleyicidir. Ayrıca saçları güçlendiren keratinli şampuan ve bakım ürünleri güçlü saçların vazgeçilmezidir.
Eğer çok sık kuaföre gidiyor ve sık sık saçlarınıza işlem yaptırıyorsanız bir süre ara verin, saçlarınız dinlensin! Mümkün oldukça kurutma makinası kullanmayın!
Saç bakımı için doğal yağlardan faydalanın! Ardıç yağı, hindistancevizi yağı saçları besleyerek canlı ve parlak bir görünüm sağlar. Özellikle hindistancevizi yağı güçlü saç uçları için bire bir…
Tabi, her şeyden önemlisi yaptığınız bakımları düzenli olarak yapın!

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • 20.10.2021
  Terleme ve Faydaları
  Hareket ve ısıya bağlı olarak cildimizi saran ter bezlerinin vücut ısısını dengelemek için sıvı üretmesine terleme denir. Çoğu kişi şikayet etsede terlemenin önemli faydaları vardır.
 • 16.10.2020
  Makyaj Seçimi
  Günlük hayatta kullanılabilecek birçok makyaj çeşidi olduğu gibi her kadının da kendine yakıştırdığı, kendine özgü bir makyaj tarzı vardır.
 • 15.3.2021
  Hedefini Küçük Parçalara Böl
  Uzun ve zorlu kilo verme süreci bazen gözümüzde büyür, karamsarlığa kapılırız, motivasyonumuz düşer. Oysaki bu uzun süreci küçük parçalar halinde ele almak işimizi kolaylaştırır. Nasıl mı?
İletişim Bilgilerimiz
 • Tayakadın Mh. Haşim İşcan Cd. No: 93 Osmangazi/BURSA
 • 0 224 222 05 25
 • 0542 578 89 29
 • info@wiltlife.com
E-Bültene Kaydolun
Kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.
blog
WhatsApp
Whatsapp Online 0542 578 89 29